Logo

AUDI A4 2.0 TDI-MENJAC F1-7 brzini

Број на оглас: 3483100 | Објавен на: 23.01.2020, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Audi A4 2.0 tdi,2007 godina,so F1 avtomatski menuvac,7 brzini,navigacija,greaci na sedista ,klimatronik,parking senzori napred i pozadi,tempomat i mnogu druga oprema,
vo odlicna sostojba...Registrirana do 12.12.2020 godina...MOZE ZAMENA...REALNI PONUDI...

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач