Logo

Ford Fusion 1.4 tdci 2005g

Број на оглас: 3483172 | Објавен на: 20.07.2020, 23:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fusion

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford Fusion 1.4 tdci 50 kw 65 ks.
Registriran do 2020 12 mesec.
Klima ispravna
Zatemneti fabricki stakla so A-test vo soobrakajna
Mala potrosuvacka na gorivo
Fabricko cd-radio so komandi na volan
Maglenki
Zelen karton cela godina
Idealno gradsko vozilo
Preporaclivo za pocetnici
Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Dame

Потврден огласувач