Logo

SUZUKI RMZ 450 2013G

Број на оглас: 3483453 | Објавен на: 23.02.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2013

Модел: Rmz

Цена: 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vo perefektna sostojba

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач