Logo

SKODA FABIA 1.4 16V

Број на оглас: 3483469 | Објавен на: 23.02.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.400 €

2.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Doneseno od CH 2016,
2004 / 225.000KM / ServiceHistory,
Reg+Zk 30.07.2020,
1.4i 16V 101HP noviot motor,
El.na site stakla/El.Retrovizori so greac, AIRBAG,ASR, ABS, KLIMA, TEMPOMAT,
Greaci na sedista, Parking sensor nazad, Kozen volan, Halogenka, Radio od fabrika,
2novi Sava M/S predni gumi, zadnite se 50%. Odlicna sostojba.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач