Logo

Belmont Clestra 2

Број на оглас: 3483658 | Објавен на: 30.06.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава


Stomatoloski stol, poloven vo odlicna sostojba.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 vasilev

Потврден огласувач