Logo

Mercedes e220 cdi

Број на оглас: 3483729 | Објавен на: 16.01.2020, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 2.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA MERCEDES E220 CDI 2000GOD
REG DO 7 MESEC 2020
ATEST FOLII
6 BRZINI
EL NA PROZORI I RETROVIZORI
KLIMA
PODESUVANJE NA VOLAN
DIGITALNA KILOMETRAZA
KOMANDI NA VOLAN FUNKCIONALNI
MERCEDESOT E VO ODLICNA SOSTOJBA ZA POVEKJE INFORMACII NA OVOJ BROJ

078 805 780
078 805 780
078 805 780 PEPI

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач