Logo

mercedes E280

Број на оглас: 3483977 | Објавен на: 16.09.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 13 kw / 18 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


mercedes E280 cdi 177hp AVANGARD euro 4
vo odlicna sostojba so novi gumi servisiran i registiran

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач