Logo

VW GOLF 1.9 TDI 105KS 2007

Број на оглас: 3484029 | Објавен на: 17.02.2020, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.400 €

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-VW GOLF 1.9 TDI 105KS 2007
-Navigacija
-Tempomat
-Parking senzori
-Porshe dizajn al bandazi
Perfektna sostojba

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач