Logo

Prodavam Pasat

Број на оглас: 3484159 | Објавен на: 03.07.2020, 17:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam passat 1.9tdi 74kw 101 ks
Solidni gumi aluminiumski bandasi, elektrika na site prozori, klima, mala potrosuvacka ....
BEZ ZAMENI ZA ZAMENI NE SE JAVUVAJTE
Lice za kontakt
078 271 562
078 271 562

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 iceman