Logo

HONDA CR-V 2.0BENZIN-PLIN DIZNA DIZNA ATEST

Број на оглас: 3484908 | Објавен на: 14.02.2020, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: CR-V

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 2.199 €

2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM HONDA CR-V SO FULL OPREMA STEGNATA NA PREDNICA KAMEN.SOCUVANO MNOGU.REG NA BG TABLI DO AVGUST SO ZELEN KARTON I TEHNICKI...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач