Logo

Kozna bunda jakna Кожна бунда јакна

Број на оглас: 3485012 | Објавен на: 22.01.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Други

Големина: 38

Боја: Кафена

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Кожна кафена бунда
број 38

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Darko2015

Потврден огласувач