Logo

VW Passat 1.9 tdi 2006 mob. 070 983 538

Број на оглас: 3485206 | Објавен на: 01.06.2020, 13:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tel. Kontakt 070 983 538
Vw passat 1.9 tdi 2006
Danok tehnicki registriran do 21 januari

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 kate

Потврден огласувач