Logo

Prodavam Ford Focus

Број на оглас: 3485300 | Објавен на: 12.02.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Focus vo ispravna sostojba.
Cena po dogovor

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Stevce

Потврден огласувач