Logo

Svezi jajca od prepelica

Број на оглас: 3485926 | Објавен на: 26.07.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД

Категорија: Храна и готвење / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat svezi jajca od japonska prepelica. Cena: 7 denari parce. Telefonski broj: 070 281 085 Krste Resen.

 Krste

Потврден огласувач