Logo

.... Skii ...Snowboard...

Број на оглас: 3485996 | Објавен на: 18.03.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavat polovni 250 e za site ...za info... 077943348..
0038977943348 viber

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 eftimovskislave@ymail.com

Потврден огласувач