Logo

Massey ferguson

Број на оглас: 3486014 | Објавен на: 24.03.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава трактор Massey ferguson дупка 80/90ks. За повеќе информаци на. 078 826 976 078 826 976 078 826 976. Берово

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Rabota na internet

Потврден огласувач