Logo

SE PRODAVA KUKA

Број на оглас: 3486032 | Објавен на: 15.02.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 3 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 3O m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka 0d 200 m 3 vo kisela voda so imoten list ili zamena za stan
078-280-247 informacii na ovoj broj

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач