Logo

Nikon D4 NA SAMO 49 000 kadri

Број на оглас: 3486085 | Објавен на: 02.04.2020, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 3.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


D4 NIKON na 49 000kadri 2 baterii i polnac .
objektiv 24-70 VR Nikkor so CPL filter uste od start.
100% ispravni KAKO NOVI . so dokumenti.
INFO 071 791-262
SAMO OD 10.oo - 20.oo casot

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 fotofuji

Потврден огласувач