Logo

Prodavam MAN TGA 2005 god komplet so polup Fliegel 2004 god

Број на оглас: 3486208 | Објавен на: 25.05.2020, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGA 2005 god i poluprikolka Fliegel 2004 god gumi 90% se prodava komplet vo odlicna sostojba za povejke informaciii 071 320 401

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач