Logo

Слики од Тито ЕВТИНО

Број на оглас: 3486312 | Објавен на: 14.02.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две слики од Тито во стари дрвени рамки со стакло во одлична состојба.
Цена за двете 300 денари

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 ххх

Потврден огласувач