Logo

Sony Bravia 55xe8505 Android TV 100Hz

Број на оглас: 3486911 | Објавен на: 16.02.2020, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Производ: 4K

Големина: 139 cm (55 inch)

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Беспрекорно сочуван Сони Бравиа андроид тв. Телевизорот е висока класа и со 100хц панел а не 50хц, како пониските модели како 7ца класа или 8005 класа. Повеќе инфо на македонската страна на Сони:
https://www.sony.com.mk/electronics/televisions/XE8505-XE8566-XE8577-XE8588-XE8596-XE8599-Series#product_details_default

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач