Logo

Iveco wing

Број на оглас: 3486979 | Објавен на: 16.09.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Iveco Wing , 3.0
- регистрирано со зелен картoн
- нови гуми
- 24 + 1
- ентериер и каросериски во одлична состојба

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 KTM

Потврден огласувач