Logo

Фискална каса

Број на оглас: 3487079 | Објавен на: 23.03.2020, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Фискалните се исправни,сервисирани и одјавени во ујп.
Информации на:
Тел 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач