Logo

Fiskalni kasi

Број на оглас: 3487084 | Објавен на: 23.03.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за Компјутери, ИТ

Вид на оглас: Се продава


Фискалните се исправни,сервисирани и одјавени од ујп.
Информации на:
Тел 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач