Logo

SHURE SLX Beta 87

Број на оглас: 3487155 | Објавен на: 30.06.2020, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА!!!
SHURE SLX Beta 87
Телефон: 070280550
Телефон: 070280550
Телефон: 070280550

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач