Logo

Hard Disk za laptop 750 gb

Број на оглас: 3487269 | Објавен на: 18.02.2020, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.390 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Hard Disk za laptop 750 gb
samsung

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 T

Потврден огласувач