Logo

Komoda crna za televizor

Број на оглас: 3487289 | Објавен на: 18.02.2020, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

1.300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Продавам црна комода/маса за телевизор, црна. Одлично зачувана.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач