Logo

Opel Astra 1.7 CDTI - GTC 2006 Registriran 1g exstra ekola

Број на оглас: 3487322 | Објавен на: 15.02.2020, 00:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.7 CDTI -GTC 2006 Registriran na MKD tablici kolata exstra cuvan full oprema malku trosi na 100 klm 5L dizel tel.071842782
Skopje

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 Sevdo

Потврден огласувач