Logo

Skoda Fabia 1.4tdi '09

Број на оглас: 3487335 | Објавен на: 08.07.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 54 kw / 73 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fabia 1.4tdi
Registrirana so z. Karta
Kompletno servisirana
Oprema poseduve se
Top vozilo

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Маријан

Потврден огласувач