Logo

Kontrolen modul za automatski menjac

Број на оглас: 3487413 | Објавен на: 14.05.2020, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E39 - E46

Tип на делови: Менувачи

Цена: 110 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


kontrolen modul so novi senzori za automatski 5to stepen menjac od M57 motor ili E39 530d i e46 330d
modulot e repariran celosno neiskoristen poradi smenet menuvac od auto na manualen

 Lulzim

Потврден огласувач