Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI

Број на оглас: 3487419 | Објавен на: 24.02.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.11001

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni site davacki do registracija
Mozhe da se vidi sekoe vreme
Bez zameni
KONTAKT 078/348-799
KONTAKT 078/348-799
KONTAKT 078/348-799

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx