Logo

УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

Број на оглас: 3487509 | Објавен на: 01.10.2020, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6688 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ:
г2,г3,г4 НЕЗАГАДУВАЧКА ИНДУСТРИЈА
-МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР
-СЕРВИСИ
-СТОВАРИШТА.....
ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ОДМА ДО АС МАШИНИ ИНДУСТРИСКА ЗОНА с.МАРЕНА

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xl

Потврден огласувач