Logo

bmw 320 d 177 ks zamena

Број на оглас: 3487594 | Објавен на: 02.08.2020, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 9.800 €

10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


noviot model nema grepka so golema navigacia usb aux xar disk fab.sekoe cd ednas se stava i go ima vo memoria fabricki parking senzori tempomat angel farovi pali vozi odi ludo trosi malku za zamena cenata zavisi od vasats

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач