Logo

Audi A3 2.0 TDI (bora.golf.pasat.seat)

Број на оглас: 3487603 | Објавен на: 23.02.2020, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi 2.0 doneseno od Holandira registrirano smeneto ulje filtri so 2-kluca zimni gumi podetalni informacii na telefon

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач