Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА МОЖНА Е ЗАМЕНА ЗА СТАНОВИ

Број на оглас: 3487747 | Објавен на: 23.02.2020, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 265 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: pirinska br. 25 Kicevo naselba Karpus

Цена: 75.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата се продава, со
вкупна површина 265 м² со доградба по
урбанистички план П+2 11 м * 16 м вцртан објект.
Можен инвеститор за градба на зграда со компезација на станови.

 Сашо Кузманоски

Потврден огласувач