Logo

Se prodava drvena klub masa i staklen element

Број на оглас: 3487772 | Објавен на: 20.09.2020, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava drvena klub masa so staklo vo odlicna sostojba.

Se prodava i staklen element koj bi mozel da se vklopi vo dnevna ii trpezarija.

Moze zaedno ili oddelno.

Cena za klub masa: 4500 den.

Cena za elementot: 4500 den.

Telefon za kontakt: 071 278 251

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Martina

Потврден огласувач