Logo

Kompjuter kompjuteri za igracnica

Број на оглас: 3487820 | Објавен на: 26.05.2020, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 16 GB и повеќе

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: SSD

Цена: 100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet 8 PC za igracnica komplet so biro i stolcinja zaedno so mrezna.
Viber Nenad +38970239633
Povik i viber Ivan +38978662979

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач