Logo

Termo Pecka Elind 3.0 kw

Број на оглас: 3488005 | Објавен на: 26.03.2020, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam termo pecka Elind 3 kw.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 tino

Потврден огласувач