Logo

Turbo za Man 410 414

Број на оглас: 3488136 | Објавен на: 05.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Turbinata e skoro nova vozena e na Man 414 samo 5000 km.Kupena e 1000 evra. Se prodava fiksno 500 e . Za poveke info zvonete na 076671111

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач