Logo

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO

Број на оглас: 3488154 | Објавен на: 28.09.2020, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.290 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina.
Bravoto e STAKLO - mnogu socuvano, so ful oprema, se si raboti na nego.

88KW, 120KS
Registrirana cela godina.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач