Logo

S E P R O D A V A S T A N do nova bolnica

Број на оглас: 3488312 | Објавен на: 15.02.2020, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 69 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: B. Skerlevski

Цена: 48.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


dnevna trpezarija kujna dve spalnin kupatilo wc 078365510

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач