Logo

Niva s.Adzimatovo

Број на оглас: 3488488 | Објавен на: 16.09.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4006 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Нива во С. Аџиматово. Нивата е одма на влезот од селото, со можност до неа да се донесе струја и вода.
За повеќе информации, само на мобилен!!!

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач