Logo

Samsung S10e

Број на оглас: 3488672 | Објавен на: 26.03.2020, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S10e

Боја: White

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 380 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung S10e bela boja koristen eden mesec Kupen od TMobile
So garancija

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач