Logo

Peugeot Pezo 307 diesel

Број на оглас: 3488751 | Објавен на: 14.02.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema mala potrosna 
Vo odlicna sotojba
Registrirana do avgust 2020
Broj za kontakt 075820978

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач