Logo

Моторна косилка UNIVERSAL

Број на оглас: 3488814 | Објавен на: 08.04.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава моторна косилка за косење парковска трева.
Марка UNIVERSAL
Врвна марка на мотор Briggs & Stratton со сила од 3,5 КС, 148cc
Во одлична состојба, како нова, со дебела алуминиумска шасија без шанси за корозија, многу јака и издржлива

 Bore

Потврден огласувач