Logo

Audi A7 RS7 Optic

Број на оглас: 3488827 | Објавен на: 16.02.2020, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so naj naj full oprema napraven golem servis smeneto lanci vo ovlasten servis ima garancija vo sekoj ovlasten servis na audi 4 novi mishelin gumi greenje plus ladenje na sedla i uste mn mn oprema

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач