Logo

Audi a6 2004god registrirana servisirana

Број на оглас: 3488843 | Објавен на: 24.02.2020, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 6 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Za povese informaci Zvonet na tel
075 645 211

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 elena

Потврден огласувач