Logo

MP3 pleer FM transmiter za vo kola

Број на оглас: 3488866 | Објавен на: 23.05.2020, 01:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

190 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


КРАЈНА ЦЕНА ПОСЛЕДНО ПАРЧЕ 150,00 денари

MP3 FM transmitter за во кола, вчитува од USB, SD картичка или од аудио влез со помош на приложениот кабел, а се слуша на радио на подесената фреквенција.
Исто така има далечински управувач во сетот.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач