Logo

Renault Megane

Број на оглас: 3488870 | Објавен на: 19.02.2020, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Megane 1.5dci ful oprema registriana servisirana za poveke informacii 070/269-600

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач