Logo

Chevrolet captiva 2007 god ful oprema

Број на оглас: 3489327 | Објавен на: 26.11.2020, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet captiva 2007 god ful oprema 4x4 servisiran komplet novi gumi 2.0 110 kw 150 ks

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 BLAZE

Потврден огласувач